Arda Turan Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Web Sitesi

Arda Turanın en güzel forumu.....

AnasayfaAnasayfa  Kapı2Kapı2  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı

3 posters
YazarMesaj
Ard[A]shley
Admin
Ard[A]shley

Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı Empty
MesajKonu: Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı   Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 9:57 pm

Galatasaraylı Arda’ın evinde kız arkadaşıyla öpüşürken çektirdiği fotoğraflar internette yayınlandı. Ünlü futbolcu “Bu özel özel hayatıma tecavüzdür, dava açacağım” dedi
Galatasaray’lı futbolcu Arda Turan’ın eski sevgilisi Nazlı Öztürk ile birlikte çektirdiği samimi fotoğrafları dün internet sitelerine düştü. Fotoğrafların hızla yayılmasının ardından Arda Turan yazılı bir açıklama yaparak “Onlar 1,5 yıl öncesine ait fotoğraflar. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır. Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Fotoğraftaki kız konuştu

Fotoğraflarda Arda Turan ile öpüşürken görülen Nazlı Öztürk ise “O fotoğrafların çekildiği gün Arda’yla bir maç sonrası buluştuk. Ben de koyu Galatasaraylıyım. O gün evde 4-5 kişiydik. Fotoğrafları o evde çok güvendiğimiz bir arkadaşımız Arda’nın makinasıyla çekti. Fotoğrafların o makinada durduğunu da sanmıyorum. Ayrıca o fotoğraflarda kötü bir şey yok. Herkes sevgilisine sarılıp, öpebilir. Allah’tan çok medeni bir ailem var. İlişkimi biliyorlardı. Arda ile öpüşmeme sinirlenmediler. Şu an hayatımda evlenmek üzere olduğum biri var. O benim Arda ile ilişkimi bildiği için sorun çıkarmadı. Bu fotoğrafları birileri para için mi yaydı bilmiyorum ama bana kalırsa para edecek fotoğraflar değil” dedi.

Arda’nın sevgilisi üzgün

ARDA Turan’ın şimdiki sevgilisi Eda Türkmen ise “Arda ile sevgili olmadan önce arkadaştım. Bu kızı da biliyordum. Burada önemli olan birlikte fotoğraf çektirdiğin insana ne kadar değer verdiğin. Ben Arda’nın hayatındaki yerimi çok iyi bilen biriyim. Ama benim de huzurum kaçtı. Çünkü gece birden bire bana mesaj geldi. ’Eda internete gir’ diye. Bir baktım 20 tane fotoğraf. Resimlerin konulduğu gün Arda’nın maç kaybettiği gündü. İnsanın hayatta değer verdiği en önemli şey ailesi, işi ve sevgilisidir. Ben Arda’nın üzülmesine üzüldüm. İnsan erkek arkadaşının başkasıyla boy boy resimlerini görünce ister istemez üzülüyor” dedi.

.
http://arda-turan-66.eniyiforum.org
rap_hande
Aktif Üye
rap_hande

MesajKonu: Geri: Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı   Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:57 pm

paylaşımın için saol canım
vanessa
Girişken Üye
vanessa

MesajKonu: Geri: Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı   Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:35 pm

paylaşım için saol

Özel fotoğraflar’ı internette kim yaydı
1 sayfadaki 1 sayfası