Arda Turan Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Web Sitesi

Arda Turanın en güzel forumu.....

AnasayfaAnasayfa  Kapı2Kapı2  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

''ßen yeniyim gaLißa''

3 posters
YazarMesaj
rap_hande
Aktif Üye
rap_hande

''ßen yeniyim gaLißa'' Empty
MesajKonu: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:52 pm

sLm gs gençliği bnde arda hayranıyım ama eminim ardayı siz benden daha çok seviyorsunuz ama ardayı kimseyle paylaşmak istemeyen bi dostum var onun doğum günü yaklaşıyo ve arda turanla ilgili bilgileri en iyi şekilde bulmam için bana bu siteyi önerdiler kenime gelince koyu bi rapciyimci 9 yıLdır platonik olarak cezaya aşkkım devam ettmektedir cezaya laf eden kişileri sevmem gerekirse arkadaşlıımı keserim cezaya llaf ediyorlar diye rapci olmama rağmen sagopa ve kolera dan nefret ediyorum şimdiden memnun oldum hepinize iyi forumlar Surprised Surprised
Ard[A]shley
Admin
Ard[A]shley

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 9:58 pm

aramıza hoş geldin o arkadaşınıda istersen bu siteye davet edebilirsin iyi forumlar
http://arda-turan-66.eniyiforum.org
rap_hande
Aktif Üye
rap_hande

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:07 pm

onların evinde net olmadığı için siteye gelemiyo yoksa hiç kaçırmazdı böyle siteyi
Ard[A]shley
Admin
Ard[A]shley

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:11 pm

olsaydı güsel olurdu cnm ardayı seven ve destekleyen bütün herkesi buraya bekliyorum yani arkadaşlarına solersen siteye girerlerse hem üye sayısı artar hemde paylaşım sayısı..
rap_hande
Aktif Üye
rap_hande

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:13 pm

bnde sana yolladığım sitenin bakımı bitsin adminden izin alıp kardeş site olabiliriz bu sayede üye sayın artar çünkü bizde 4700 üye fLn var ve gs li çok kişi var
Ard[A]shley
Admin
Ard[A]shley

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:17 pm

çok iyi olur cnm çok tşkler....
BARIŞ MANÇO
Admin
BARIŞ MANÇO

MesajKonu: Geri: ''ßen yeniyim gaLißa''   ''ßen yeniyim gaLißa'' Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 9:28 am

Hoşgeldiniz umarım üyeliğinizdaim olur ?

''ßen yeniyim gaLißa''
1 sayfadaki 1 sayfası